Loading...
Anasayfa 2019-10-25T16:47:29+03:00

Fark Biziz

Sektörel ihtiyaçlarınızı belirleyip, sizin için doğru olan çözümü,
minimum sürede, maksimum verimle sunuyoruz.

Otomotiv Sektöründe Lider Çözüm Ortağı

VB-AP, günümüz dünyasının ve geleceğin bilişim teknolojileri alanlarındaki beklentilerini karşılayacak, danışmanlık servislerinde ve uygulamalarında uluslararası pazara yön verecek daha güçlü ve global bir bilişim markası olmak amacıyla kurulan bir bilişim teknolojileri danışmanlık şirketidir.

Hitap Ettiğimiz Sektörler

Otomotiv, Havacılık, Savunma Sanayii
Perakende, Enerji…

UZMANLIKLARIMIZ

SAP ECC, işletmelerin iş süreçlerinin ve tüm operasyonlarının her yönüyle güçlendirilmesi; bilgi paylaşımının arttırılması; tüm işleyişe izlenebilirlik ve şeffaflık kazandırılması; tüm birimlerin ortak bilgiye erişimi; ortak dil kullanımı; karar verme mekanizmalarının hızlanmasına olanak sağlar.

SAP BI, işletmelerin planlama ve stratejilerini daha hızlı ve başarılı uygulamalarına olanak verir, iş performansının kurum genelinde yönetimini sağlayarak entegre stratejik planlamayı, performans izlemeyi, etkin iletişim kurmayı destekler. İşletmelerde şirket stratejisine uygun rekabet yaratarak, çözümlerin hayata geçirilmesini destekler.

SAP Mobil Uygulamalarla, saha çalışanının, yöneticinin ihtiyaç duyduğu firma verisine erişme sipariş, istek, rezerv bilgisi girebilme, iş süreçlerini yönetme, yapılan masrafları sisteme kayıt edebilme, mobil onay UI5 ve FIORI teknolojisi gerçekleştirilmektedir.

Özellikle otomotiv sektörünün kendi kuralları içinde işleyen yapısı gereği uluslararası standartlarda SAP uygulamaları geliştirilir ve uygulanır.

HİZMETLERİMİZ

UZMANLIKLARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

Bize Ulaşın

Görükle Mah Üniversite-1 Cad

Phone: +90 224 441 46 44

Fax: +90 224 441 46 45

Web: http://vb-ap.com.tr/