Hakkımızda

Hakkımızda 2019-09-27T11:13:28+00:00

HAKKIMIZDA

” Fark Biziz … “

VB-AP, SAP uygulama danışmanlığı ve bütünleyici yazılım hizmetleriyle beraber danışmanlık servisleri ve uygulamalarını yüksek kalitede sunan bir şirkettir. Özelikle otomotiv sektöründe sahip olduğu süreç bilgisini her gün daha da geliştirilen teknolojiler ile endüstri 4.0’ı kullanarak günümüz dünyasının ve geleceğinin, bilişim teknolojileri ve otomotiv alanlarındaki beklentileri karşılamayı hedeflemektedir. Daha güçlü ve küresel bir bilişim markası olmak amacıyla kurulan bir bilişim teknolojileri danışmanlık ve eğitim şirketidir. Doğru zamanda doğru çözümler sunarak çözüm odaklı olmak ve iş değeri üretmek, şirket için bir ilke haline gelmiştir.

MİSYONUMUZ

Sahip olduğu uluslararası bilişim sektörü tecrübesi ile müşterilerin ihtiyacı olan çözümleri fayda, maliyet ve müşteri vizyonuna göre müşteri ile birlikte şekillendirerek şeffaf ve hesap verilebilir şekilde hizmet vermektir.

VİZYONUMUZ

Müşteri memnuniyeti önceliğinde sektörüne has süreçlerin analiz, tasarım, teknoloji ve inovasyon çözümleri ile şirketlerin hayatlarını kolaylaştıran partner olmak.

Yeniliklerden haberdar olmak için, formu doldurun

İstediğiniz zaman listeden çıkabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Görükle Mah Üniversite-1 Cad

Phone: +90 224 441 46 44

Fax: +90 224 441 46 45

Web: http://vb-ap.com.tr/