Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz 2018-12-28T00:50:11+03:00

Hizmetlerimiz

” Fark Biziz … “

Müşterilerimizin başarısı için sunduğumuz hizmetler.

Destek

Teknolojik altyapılar, dijital yaşamlarını devam ettirebilmek için, değişen kurallarla gelen düzeltmelere ihtiyaç duyarlar. Destek platformu da işte tam bu noktada ortaya çıkar. Destek platformu; müşterilerin uygulama, uygulama geliştirme ve sistem yönetimi konularındaki her türlü talebine dünya standartlarındaki hizmet kalitesi ile cevap veriyor. VB-AP kurulduğu günden bu yana yapmış olduğu sayısız projelerden edinmiş olduğu tecrübeyi müşterilerinin hali hazır SAP platformlarındaki anlık problemleri giderme konusunda “hızlı – düşük maliyetli – ölçülebilir ve müşteri ihtiyacına özel olarak hazırlanan” Destek Hizmet Paketlerini müşterilerinin faydasına sunmaktadır. VB-AP verdiği destek hizmeti ile proje sonrası sağladığı kurum içi destek sürecinde ortaya çıkan yeni ihtiyaçlarınızı mevcut hizmete entegre ederek verimliliği en üst seviyeye çıkarıyor. Sistem canlı kullanıma alındıktan sonra ortaya çıkan ihtiyaçlar böylece birer zorluk olmaktan çıkıyor. İş hedefleriniz doğrultusunda kullanım sırasında ortaya çıkan her türlü talep ve değişiklik ihtiyacınız, VB-AP tarafından titizlikle değerlendiriliyor ve belirli yöntemler çerçevesinde, şirketinize en yüksek faydayı sağlayacak hale getirildikten sonra mevcut sisteminize dâhil ediliyor. Eğer bu talep köklü bir değişiklik ihtiyacını ortaya çıkarıyor ise yepyeni bir proje olarak da tasarlanıp hizmetinize sunuluyor.

Yazılım Danışmanlığı

ERP projelerinin başarısı birçok etkene bağlı olduğu gibi doğru danışmanlık şirketinin seçilmesi ile doğrudan ilgilidir. Alanında uzman kadro ile projeler üretilir. ERP Projelerinde uluslararası tecrübeye sahip danışman kadrosu ve otomotiv sektöründe bilgi birikimi ile SAP sisteminin uygun bir şekilde kurulumu yapılmaktadır.

  • Fonksiyonel Danışmanlar (Modül)
  • Süreç Danışmanları
  • Yazılım Geliştirme Danışmanları (ABAP)

Yazılım Geliştirme

Standart uygulamalarla karşılanamayan talepler için özel uygulamalar ve yazılım geliştirme yöntemlerini (Java, NET, ABAP, ASP, BSP, C++, Delphi vs.) kullanılır ve sizin için geliştirilir. VB-AP belirtilen konularda müşteriye özel butik geliştirmeler de yapmaktadır.

Süreç Danışmanlığı

VB-AP, mükemmele ulaşma hedefi doğrultusunda, SAP projelerini yalnızca bir SAP uygulaması olarak görmek yerine, iş süreçlerinin gözden geçirilip dokümante edilmesi ve modellenmesi için bir fırsat olarak görüyor. Bu doğrultuda SAP deneyimine sahip uzmanlardan oluşan ekibiyle, sektörde yerel SAP iş ortakları arasında benzeri olmayan bir hizmet sunuyor.

Teknoloji Danışmanlığı

VB-AP SAP’de standart uygulamalarla karşılanamayan müşteri talepleri için özel uygulamalar ve yazılım geliştirme yöntemlerini kullanır.

Abap raporlama

Web uygulama

Portal geliştirmeleri

El terminalleri ile entegrasyon

Proje Yönetimi

Projenin ilk aşaması olarak, kavramsal tasarım evresinden de önce gerçekleştirilmesi, proje yönetiminde önemli bir fark yaratıyor. Bu aşamada üst yönetimin beklentileri analiz edilerek süreçler en doğru şekilde tanımlanıyor ve sonuç olarak proje kapsamı daha net bir resim doğrultusunda çiziliyor. Bu aşamada çıkarılan ana ve alt süreçler, kavramsal tasarım aşamasında doğru senaryoların oluşturulmasını sağlıyor.
Oluşturulan senaryolar dâhilinde SAP yazılımlarının konfigürasyonunun ve senaryoların testlerinin yapıldığı bu aşama, sektördeki genel uygulamalardan farklı olarak tek parça olarak değil, birkaç parça halinde gerçekleştiriliyor. Her aşama parçasının kendi içinde senaryo kapsamı, görev dağılımı, test kapsamı ve dokümantasyonu bulunuyor. Proje birden fazla parçaya ayrılmış olarak test edilerek canlı kullanıma hazırlanıyor. Bu sayede gerçekleştirme aşaması tamamlanmadan önce proje kapsamındaki süreçlerin çalışır durumda olduğu önceden test edilmiş ve devreye almaya hazır halde oluyor.

Dış Kaynak Kullanımı

VB-AP müşterilerinin uzun dönemli büyük projeleri için ihtiyaçlarına göre işinde deneyimli ve uzman kadrosunu dış kaynak olarak sunmaktadır. Böylece müşterilerin insan kaynağı yatırımı yapmadan, uzman VB-AP danışmanlarından yararlanarak projelerinin bitirilmesini fayda/maliyet açısından maksimum verimlilik ile sağlar.

Yeniliklerden haberdar olmak için, formu doldurun

İstediğiniz zaman listeden çıkabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Görükle Mah Üniversite-1 Cad

Phone: +90 224 441 46 44

Fax: +90 224 441 46 45

Web: http://vb-ap.com.tr/